Avukat Ankara Güncel Bilgiler

HUKUK BÜROSU ANKARA


Avukat Veysel Erol uzun zamandır Ankara Barosuna kayıtlı olarak görevini sürdürmektedir.

Büro Ankara' da yer almakta olup, ülke çapında ve yurt dışında çok sayıda çözüm ortağı ile beraber tüm müvekkillerine avukatlık ve hukuki danışmanlık hakkında hizmet sunmaktadır.

Ankara Hukuk bürosu olarak bünyesinde müvekkillerine ve danışmanlığını yürüttüğü çok sayıdaki şirket ve kuruma hizmet sağlanmaktadır. Büro hukuki sorunların tüm yargı mercilerinde çözülerek halledilmesi konusunda avukatlık hizmetleri sunmaktadır. Ayrıca, kurumsal yatırımlar ve her türlü finansal sözleşmelerin kurulması aşamasında ileriki dönemlerde doğması muhtemel olabilecek ihtilafları önlemek amacıyla koruyucu hukuk mekanizmasını hazırlamaktadır.
Avukat Veysel Erol Hukuk Bürosu hukuki bilgi ve birikimiyle hizmetlerini yasalar çerçevesinde sürdürmektedir. Büromuza başvuran müvekkillerimiz hukuki çözüme dayalı danışmanlık hizmetini kolaylıkla alabilmektedir.

Gerek ulusal ve gerekse uluslararası hukuk platformlarında çalışmalarını sürdüren büro, alanında uzman danışmanlığın yanı sıra müvekkillerine hukuki çerçeve içinde hizmet sunabilmektedir.

Avukat Ankara
Hukuk Bürosu Danışmanlık
Telefon 0312 276 7676
Hukuk Bürosu
Av. Veysel Erol
Adres
Olgunlar Caddesi No 3 / 10 Bakanlıklar 06640 Çankaya ANKARA
Telefon
0312 276 7676
Faks
0312 276 7603
Cep
0505 218 2224
info@avukatveyselerol.net
Copyright © Her Hakkı Saklıdır.
Avukat Veysel Erol
Menü
Avukat Ankara - Hukuk Bürosu - Çalışma Alanları - Faydalı Linkler - Kroki - İletişim Formu - Sitemap - Facebook
Avukatlık Danışmanlık